Naše služby

Logistika:

Navrhujeme taková dopravní řešení, která nejlépe splňují požadavky zákazníků s ohledem na minimalizaci nákladů a optimální nastavení toku přepravovaného zboží. Využíváme rozsáhlé zkušenosti, informační systémy, vlastní fleet a spolupracujeme s ověřenými dodavateli dopravních služeb. Tým profesionálních dispečerů má Vaši přepravu po celou dobu pod dohledem, je připraven flexibilně reagovat na změny a hledat strategická řešení tak, aby přeprava byla dopravena včas a na správné místo.

Naší misí je zaručená doprava objednávek.


Doprava:

Zajišťujeme komplexní mezinárodní i vnitrostátní kamionovou dopravu. Vozový park je vybaven nejmodernějšími tahači značky Scania, které mají k dispozici satelitní GPS. Všechna vozidla disponují prvky zabezpečující náklad a umožňují komfortní nakládku i vykládku. Díky celoevropskému pokrytí servisní sítě značky Scania a non stop asistenci, jsme schopni veškeré vzniklé komplikace řešit ve velmi krátkém časovém intervalu a s maximální spokojeností všech stran. Máme zkušenosti s přepravou různých druhů komodit a velmi dobře se orientujeme v regionech České republiky, Slovenské republiky a Německa. Zajišťujeme komplexní dopravu po ČR, SK, DE, AT, PL, ESP, FR a země BENELUX. Po celou dobu přepravy se o Váš náklad stará tým profesionálních dispečerů, který je vždy připraven najít potřebná strategická řešení, pracuje flexibilně a umí reagovat na nečekané změny.


Skladování:

Poskytujeme komplexní a inovativní řešení pro Vaše potřebné skladování. Neustále se vyvíjíme a zlepšujeme kvalitu naší práce, protože důvěra, kterou do nás vkládají naši zákazníci, je pro nás na prvním místě. Na základě objednávky zabezpečíme nakládku a doručení skladovaného zboží na místo určení.

Typy vozů

Dodávka

Plachtová dodávka

Nákladní vozidlo do 12t

Solo

Návěs klasik

Návěs mega Low-deck

Jumbo

Plato